Integrácia 2017
| Katka Tomková

inetgraciaV piatok 27.10.2017 – pred odchodom na jesenné prázdniny – sme sa my: žiaci 1.a 2.ročníka, zúčastnili 9. Ročníka Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia 2017. Jeho poslaním je spájať ľudí, ukázať cestu k tolerancii a porozumeniu. Zúčastnili sa ho deti zo ZŠ a špeciálnych škôl z celého Slovenska. Podujatie, ktoré prenášala aj RTVS, otvorila moderátorka Katarína Brychtová a k žiakom sa prihovorila aj ministerka školstva SR. Vstupné bolo dobrovoľné a peniaze z neho poputujú na ušľachtilé účely.

Na koncerte vystúpili také hudobné hviezdy ako, Kristína, Lukáš Adamec, Majk Spirit, Bekim,Monika Bagarová a ďalší. Každý žiak dostal tričko s logom Integrácie a malé občerstvenie. Koncert sa uskutočnil v Aréne Poprad a veľmi sa nám páčil. Po jeho skončení sme sa rozbehli na prázdniny.

Vlaďka 1.B