Postrehy z minulého týždňa
| Slávka Slobodová

Futsal okrené kolo
Dňa 14. 11. 2023 sa na Strednej športovej škole v Poprade uskutočnilo okresné kolo vo Futsale žiakov SŠ . Našu školu reprezentovalo 7 členné družstvo v zložení : Čenščák Marko, Halčin Tadeáš, Hangurbadžo Gejza, Hudáček Julian Ján, Kočiš Marko, Melioris Markus, Zuštiak Patrik. Vo svojej skupine si vybojovali zaslúžené 2. miesto aj vďaka 5 - tim gólom (P. Zuštiak – 1 gól , M. Kočiš - 2 góly, J. Hudáček – 2 góly ) i skvelému výkonu brankára M. Kočiša .
A. Myšičková

Kvapka pre život

16.novembra 2023 naša škola zorganizovala v poradí už 25. darovanie krvi, teraz v priestoroch NTS v Poprade. Účasť nebola príliš veľká, ale predpokladám, že sa dňa 19. marca 2024, kedy bude Kvapka pre život prebiehať v priestoroch školy, darovania krvi zúčastnia študenti vo väčšom počte. Všetkým žiakom, učiteľom aj rodičom za terajšiu účasť patrí veľká vďaka.
Slávka Slobodová